Ostatní

Diplomky

7. října 2012 v 18:15 | Natali
Protože jsem právě obdržela krásný diplomek od Ænag, za který ji moc děkuju, zakládám článek, kde tyto výtvory budu skladovat. ;)


Ještě jednou děkuji! ;)


PS: Začínám psát povídku na pokračování, jak už jsem se tu jednou zmínila. Dřív nebo později očekávejte takové první seznámení s tou mojí slátaninou na pokračování. ;)

Cizí jazyky? No problemo :D

3. září 2012 v 14:48 | Natali
Doufám, že mě nezabijete za to, že už tu píšu o učení :D
Dělají vám problém cizí jazyky? Máte problém se slovní zásobou?
(To zní jako nějaká velice originální reklama, že? :D)
Ne, myslím to vážně. :D
www.interpals.net
Objevila jsem stránku, na které si jednoduše založíte profil a můžete si dopisovat s lidmi z celého světa!

Zvolíte si, jaké umíte (nebo jaké se učíte) jazyky, jestli máte zájem o Email Pen Pals a Snail Pen Pals (posílání dopisů) a jestli chcete Language Exchange (to je, že si vás můžou najít lidé, kteří se chtějí naučit váš rodný jazyk - češtinu, vy jim můžete pomoct, napsat jim pár tipů nebo jim odpovědět na jejich otázky a oni vám můžou poskytnout radu ohledně jejich rodného jazyka ;) Já už si píšu s angličankou, která se chce učit česky a já zase poradit s některými drobnostmi v angličtině :D ).
Podle mě je to zábavná forma učení, u které se seznámíte s novými lidmi a objevujete jejich kulturu :) Přijde mi skvělé psaní to dopisů :) Není to super, když vám dojde dopis z druhé strany světa? ;)
Já už si posílám emaily s Číňankou, Turkem, Američankou, Indem, Polkou a s jednou holkou z Jižní Korei si chceme po pár emailech poslat dopisy :)


Co na to říkáte? Znáte nějakou podobnou stránku? ;)

Untitled.

28. srpna 2012 v 14:36 | Natali
Fakt nevím, jak mám pojmenovávat titulky úvodních článků :D
Někteří mě možná znáte, protože jsem tento blog měla okolo února a března tohoto roku, ale potom jsem ho zrušila, protože jsem si řekla, že bez blogu se mi bude žít líp. Možná jste to taky někdy zažili, úvahy o tom, jak plýtváme časem na počítači a tak dále... Ale jak jsem zjistila, já blog musím mít. Před obnovením tohoto jsem měla blog věnovaný mé snaze naučit se jezdit na koni, ale přišla jsem na to, že to pro mě není to pravé. A tak jsem tady, zpátky :)

Ti, kteří mě neznáte, UTÍKEJTE PRYČ, DOKUD MŮŽETE :D Ne, dělám si srandu (hehe...).
Jsem (možná) normální holka, která už založila hodně blogů (že, Very? :D), ale tento mám určitě nejradši - ještě aby ne, když většinu mých blogů tvořila růžová stránka s hopsajícíma pixelkama a kecama, že mám teplotQu, mucq lidi :*
Je mi 14 let, tento rok jdu do 9. třídy (kde to ve fyzice pořádně pos*ru...:/ :D). Ale už tu nebudu vykecávat o sobě, jestli o mně chcete vědět víc, koukněte se do menu ;)

Natali
PS: MUCÍÍQ :D :D
 
 

Reklama