Fotky

Přímý pohled

12. května 2013 v 11:01 | Natali

Moje oblíbená fotka z výletu do ZOO Brno - byla jsem tam už asi stokrát, protože bydlím poblíž Brna, ale při každé návštěvě jsem nadšená, jako bych tam byla poprvé. :)

Návrat jara

1. května 2013 v 17:13 | Natali


Protože už konečně přišlo jaro, vydala jsem se fotit. Ale tentokrát jsem se snažila fotit trochu odlišně, než jak to dělám každý rok - to už by se mi jen kupily další podobné fotky, kterých mám plný počítač - a v tom nevidím žádný smysl. A proto jsou některé fotky z tohoto článku takové "pokusné", prostě jsem se snažila fotit odlišným stylem, než na jaký jsem zvyklá. ;)

Kočka na střeše

5. prosince 2012 v 19:22 | Natali

Pořád třídím fotky z foťáku, který je teď na reklamaci. Člověk by neřekl, kolik fotek jsem už udělala. :D Všechny jsem si je po vyfocení stáhla do počítače s tím, že je někdy protřídím a když teď nemůžu fotit, tak se aspoň kochám mými výtvory.
Ale tato fotka se mi vážně líbí. Pózuje na ni jedna z mých koček, která ráda sedává na střeše a jakmile otevřu střešní okno, už mi skáče do pokoje.


Zde kočka přichycena při činu. ;D

Kat na koni

10. října 2012 v 21:29 | Natali

Dnes jsem se po třídění fotek pustila do zálohování - děs běs. :D
Objevila jsem fotku, kterou jsem fotila minulý Masopust a ptám se, která úprava se vám líbí víc? ;)
Co mě teda na tý fotce nehorázně se**, to je ten komunistickej barák v pozadí! :D Achjo! :D

Kočičí "story" zaznamenané na fotkách

28. září 2012 v 12:21 | Natali
Nesnáším promazávání fotek a jejich třídění, takže asi víte, jak jsem se tvářila, když jsem zjistila, že mám totálně zacpanou paměť na foťáku (a jeho kapacita není zrovna malá... :D). Všechno to kopírování fotek, při kterém se vám najednou sekne celý počítač a objeví se ta hláška, kterou tak miluji: Tento program neodpovídá.
Ale pustila jsem se do toho a teď s pomocí Johna Lennona (Imagine aaaall the peopleeee... :D) procházím všechny své velmi podařené fotky. A musím vám tu zveřejnit ty, které sem vyhrabala ani nevím odkud. Aspoň mi něco zbude, až se mi zaviruje počítač (jsem v tom mistr oboru ;D), budu to mít uložený tady na internetu. :D
"Už sis zálohovala všechny fotky?"
"Jasně, že si zálohuji svoje fotky pravidelně, tati."Tyto dvě fotky pro mě mají opravdu velkou cenu. Na první je nějaká cizí kočka, která nám jen chvíli seděla na střeše. Měla jsem kočky strašně ráda a přála jsem si svoji vlastní. A na druhé je už můj splněný sen, naše kočka, která vypadá jako blbeček, ale mám ji strašně ráda. Máme dvě kočky, ale fotku té druhé na střeše fakt nemám, protože je strašně tlustá a nevyleze ani na židli. :D Ale zpátky k těm fotkám, první jsem fotila na podzim, druhou na jaře. Jsou foceny ze stejného místa (z mého střešního okna ;D) a pro mě jsou symbolem toho, jak jsem si vymrčela kočku, po které jsem fakt toužila. (Ehm, a taky jsou ty fotky symbolem, že kočky mají rády naši střechu. :D).

Jinak, omluvte mě, že teď moc nebudu psát, ale začínám plánovat povídku na pokračování. Nevím, jestli z toho vůbec něco bude, uvidíme ;) Jsem ten typ člověka, který si musí všechno pěkně promyslet, než něco zveřejní, takže nepočítejte s tím, že bych sem tu povídku vrazila už za pár dní. ;D
Poslední dobou se mi hodně začali líbit historické filmy - máte nějaké oblíbené, které bych si mohla stáhnout? ;)
Taky vám zmizela ze záhlaví blogu (když píšete nový článek) ta křečovitě usmívající se holka s notebookem? Je to smutné, že? ;D

Moje lesní zvonkohra :)

14. září 2012 v 22:37 | Natali

To je tak, když vám hrabe a zrovna pozorujete zvonky, které už pár let visí na střešním okně.
Co vás napadne? No samozřejmě to stejné, co napadlo mě - šoupnout zvonky neporozovatelně do batohu a vyrazit s nimi do lesa, kde je všechny rozvěsit na větvy nějakého stromu. Po cestě do lesa jsem bohužel potkala jednu vesnickou drbnu, která si asi myslela, že mi v batohu necinkají zvonky, ale že pašuju flašky s pivem (doufám, že se nesvěří mým rodičům :D). Ale jinak moje bojová akce dopadla tak, jak jsem si přála. ;)


Nitky pavučiny

8. září 2012 v 13:10 | NataliMůj první pavučinový pokus. Vždycky jsem chtěla zkusit fotit pavučinu, ale nikde jsem nenacházela nějakou pěknou. Našla jsem ji, až když jsem seděla na terase, koukala nepřítomně kamsi doblba, když jsem si všimla, že na jednom malém stromku máme nádhernou pavučinu! Mamka ji málem smetla, takže jsem u toho stromku pečlivě držela stráž, dokud se mi nenabily baterky do foťáku :D

Vzpomínka na jaro

29. srpna 2012 v 17:15 | Natali
Občas se ráda prohrabávám staršími fotkami, úplně si pamatuju na ráno, kdy jsem šla fotit, abych zachytila rosu :)


 
 

Reklama