Prosinec 2012

Informativní

17. prosince 2012 v 19:19 | Natali
Lehce informativní článek o povídce Tajemství řeky.
Přes Vánoční prázdniny bych ji chtěla přepracovat - jo, vím, že na blogu mám zvěřejněné tak 2 díly (z toho jeden je úvod, který ani nezměním :D), ale chci, abyste věděli, že se přes svátky nebudu flákat. ;D Prostě mě zčistajasna napadla úplně jiná zápletka, která by se v povídce dala použít a která mi přijde lepší než ta původní. ;)

Jinak omluvte moji neaktivitu, ale poslední dobou toho mám docela dost. Včera jsem například přespala u kamarádky, a protože jsme dneska jeli na nultou do školy, řekly jsme si, že půjdeme spát brzo. A taky že jsme šly, usnuly jsme ve tři a musely jsme vstávat před šestou, takže si asi dokážete představit, jak dneska po celý den vypadáme. :D Přišla jsem domů ze školy a spala jsem doteď. Prostě party level 99999. :D

*DOPLNĚNO*

12.1. 2013: Nic nestíhám. :D Omlouvám se za moji dlouhodobou neaktivitu, ale ve škole se na nás hrne spousta písemek. A místo toho, abych psala, sleduju radši volby na ČT 24. :D Asi mám menší (ehm... větší) blok s Tajemstvím řeky. Fantasy jsem ještě nikdy nepsala, vždy dávám přednost realističtějším povídkám, ale věřím, že ty jsou zase moc nudné. ;) Ale slibuju, že po všech těch písemkách sem přidám nový díl, který se začíná rýsovat. Celou děj a hlavně zakončení povídky jsem tak trochu překopala, ale už zveřejněné kapitoly to neovlivní. ;)

Kočka na střeše

5. prosince 2012 v 19:22 | Natali |  Fotky

Pořád třídím fotky z foťáku, který je teď na reklamaci. Člověk by neřekl, kolik fotek jsem už udělala. :D Všechny jsem si je po vyfocení stáhla do počítače s tím, že je někdy protřídím a když teď nemůžu fotit, tak se aspoň kochám mými výtvory.
Ale tato fotka se mi vážně líbí. Pózuje na ni jedna z mých koček, která ráda sedává na střeše a jakmile otevřu střešní okno, už mi skáče do pokoje.


Zde kočka přichycena při činu. ;D